Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Autobusa - pajisje dhe pjesë këmbimi
 • Kamionë dhe mjete të tjera transporti - pjesë rezervë
 • Vajra motorik - tregëti
Повеќе филтриПомалку филтри

Autobusa - pajisje dhe pjesë këmbimi по градови

Koçanë Kërçovë Shkup Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Autobusa - pajisje dhe pjesë këmbimi

Kiel Makedonija


 • Adresa: rr.101 p.n., Zelino
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7401 км

Кил е водечки производител во Европа на иновативни транзитни системи за седишта за комерцијални возила и јавен превоз, вклучувајќи решенија за седење за автобуси и возови на локално, регионално и меѓуградско ниво.

Alpina


 • Adresa: Boris Kidriç 42
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7424 км

Auto Dizel


 • Adresa: Rr.518 nr.16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Avto Marce-Tin


 • Adresa: Vladimir Komarov 1 llok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

Avtomonitor


 • Adresa: Pavlina Veljanova 11
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Orbita Kompani


 • Adresa: nr.516 rr.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Orbita Company është një kompani për importin, shpërndarjen dhe instalimin e të gjitha llojeve të syzeve për kamionë dhe autobusë.

Velkov kompani


 • Adresa: Rr.36 nr.8 Ilinden
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

Генерални увозници на Knorr Bremse, Setco,Aspock, Tunap,Eneos motor oil.. Резервни делови за камиони!

Mapa

Првите два месеци од приредувањето, наградната игра МојДДВ #МојаНаграда дава одлични резултати. Доделени се 640 награди во вкупен износ од 9,1 милиони денари. ...
сите 11 | | | веќе видена

Три дрона на МВР се приземјени со одлука на поранешниот министер Оливер Спасовски откако со реорганизацијата на тајната служба и формирањето на УБК, леталата ...
сите 2 | | | веќе видена

Преку обуки и креирање вештини кај младите, до поголема вработеност на младата популација во земјава. Вклучувањето на бизнис-секторот во креирањето на тие ...
сите 25 | | | веќе видена

Од почетокот на годинава досега, на патиштата во полошкиот регион беа регистрирани неколку жртви и голем број на лица кој завршија со тешки телесни повреди, ...
сите 2 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj