Orbita Kompani

Transport publikWi-Fi Zonë


  • Telefon 2: 075 270708
  • Faksi: 02 2434670
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1429792708_53.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

ORBITA-KOMPANI është kompani për import, shpërndarje dhe montim të të gjitha llojeve të xhamave për kamion dhe autobus.

Në tregun maqedonas jemi present që nga viti 1996.

Përvoja jonë shumvjeçare dhe numri i madh i kientëve të kënaqur, na inkurajojnë të vazhdojmë me mbindërtim të vazhdueshëm të profesionalitetit tone, me qëllim mbajtjen dhe përfitimin e klientëve të ri.
Ofrojm shitje, montim dhe riparim të auto xhamave, shofershajbnave dhe xhama ansore, për autobus, kamion, automobil dhe automjete pune.

Produktet janë nga prodhues me renome Europiane.

Fitoni garanci për cilësi, ndërsa për fitimin e garancionit në afat të pacaktuar.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj