Ангел комерц


  • Адреса: Христо Татарчев 16/10 (Сава Ковачевиќ)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км

  • Телефон 2: 070 240073
  • Факс: 02 2780044
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Фото и видео галерија

Ангел комерц
Ангел комерц е компанија која ги извршува следните услуги:

• Покривање на кровови, настрешници и тенди
• Изведба на индустриски објекти и хали од метални конструкции
• Завршни работи во градежништво
• Градежна браварија
• Внатрешни ентериери
• Скали

• Изработка на секаков вид сталажи (рафтови) од ростфрај
• Изведба на гипсарски работи и спуштени плафони
• Изведба на водоводна и одводна мрежа
• Сервис и одржување на водоводна и одводна мрежа
• Продажба и сервисирање на хидраулични виљушкари
• Изведба на билборди и други светлечки реклами
• Автомобилско перење и Хемиско чистење на автомобили
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи