Ане компани МБ


  • Адреса: Маршал Тито 3/А
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7394 км

  • Телефон 2: 077 691535
  • Факс: 044 341636
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1603095495_6.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Ане Компани МБ е компанија со долгодишно искуство на македонскиот пазар. Формирана е во 2003 година и оттогаш успешно се занимава со трговија на големо и мало на широк спектар на водоводни и канализациони материјали.

Производите кои ги нудиме се изработени од високо квалитетни материјали согласно меѓународните стандарди и истите располагаат со висок квалитет. Успешно соработуваме со Пештан, Арангул, КонтиХидропласт ,Урош ,ГеоПласт и други

Располагаме со два магацини во Тетово каде може да се информирате за нашата понуда и да извршите набавка на истите.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи