Металтерм

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноДостава

  • Адреса: Фјодор Достоевски 72
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7847 км

  • Телефон 2: 02 2038353
  • Факс: 02 2048057
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:30 до 12:3010%заштеда
Цена со ДДВ:45.225 ден.40.703 ден.

Гусан котел на цврсто гориво GNB

5%заштеда
Цена со ДДВ:22.650 ден.21.500 ден.

Nordstar CS-32V 3А12kBTU

5%заштеда
Цена со ДДВ:36.330 ден.34.500 ден.

Nordstar CS-51V 3А18kBTU

5%заштеда
Цена со ДДВ:49.450 ден.46.978 ден.

Гусени топловодни котли на тврдо го ...

5%заштеда
Цена со ДДВ:21.053 ден.20.000 ден.

Nordstar CS-25V 3А 9kBTU

Цена со ДДВ:22.000 ден.

Клима уред инвертер Nordstar CS-32V ...

Цена со ДДВ:39.000 ден.

Клима уред инвертер Nordstar CS-51V ...

Цена со ДДВ:37.500 ден.

Клима уред инвертер LG Standart PLU ...

Цена со ДДВ:39.500 ден.

Клима уред инвертер LG Standart PLU ...

Цена со ДДВ:57.860 ден.

Клима уред инвертер LG Standart PLU ...

Цена со ДДВ:57.860 ден.

Клима уред инвертер LG Standart PLU ...

Цена со ДДВ:20.000 ден.

Клима уред инвертер Nordstar CS-25V ...

Цена со ДДВ:157.691 ден.

Топлинска пумпа Monobloc 220 V, фре ...

Цена со ДДВ:50.000 ден.

Котел на дрво-јаглен Bergen 43-48 K ...


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи