Ане компани МБ


  • Адреса: В.С.Бато 6
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7821 км

  • Телефон 2: 078 240470
  • Факс: 044 341636
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Фото и видео галерија

Ане Компани МБ е компанија со долгодишно искуство на македонскиот пазар. Формирана е во 2003 година и оттогаш успешно се занимава со трговија на големо и мало на широк спектар на водоводни и канализациони материјали.

Производите кои ги нудиме се изработени од високо квалитетни материјали согласно меѓународните стандарди и истите располагаат со висок квалитет. Успешно соработуваме со Пештан, Арангул, КонтиХидропласт ,Урош ,ГеоПласт и други

Располагаме со два магацини во Тетово каде може да се информирате за нашата понуда и да извршите набавка на истите.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи