Радиус (100км)

 

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Битола
 • Прилеп
 • Гостивар
 • Кичево
 • Демир Хисар
 • Куманово
 • Кавадарци
 • Струга
 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Амбуланти
 • Здравствени ординации - општи и специјалистички (приватни)
 • Здравствени домови и заводи
 • Лаборатории - биохемиски
 • Поликлиники
 • Медицина На Труд
 • Рентген - Снимање
 • Остеопороза - Ординации
 • Болници
 • Педијатрија - Педијатриски Ординации
 • Ортопедија - Ординации
 • Интернистички Ординации
 • Дијагностички Центри
 • Стоматолошки Ординации (Забари)
 • Терапевтска Масажа
 • Дерматолошки Ординации
 • Аптеки
 • Физикална Терапија - Ординации
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Амбуланти

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Спортска медицина


 • Адреса: Лазар Личеновски 13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈247 м
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:00

Дејности:

амбуланти

Железничар


 • Адреса: Градски ѕид блок 4 зграда 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈891 м

Зегин медика


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 25-1/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈894 м
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 17:00

ЈЗО Јавна Здравствена Станица на Универзитетот Св.Кирил и Методиј


 • Адреса: М.Т.Гологанов 58
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈949 м
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00 • Саб од 07:00 до 12:00

Промедика Медикал Центар


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј 50-1/2 п.фах 122 (М.Х.Јасмин)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈958 м
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Промедика Медикал Центар е приватна поликлиника која Ви нуди широк спектар на специјалистички услуги и професионална и квалитетна нега од дијагноза до рехабилитација во пријатен амбиент.

Прама Медика


 • Адреса: Јуриј Гагарин 41-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.43 км

Дејности:

амбуланти

Пелагонија


 • Адреса: Владимир Комаров б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.49 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 19:30

Дејности:

амбуланти

Ало докторе


 • Адреса: бул.Партизански Одреди б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.51 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Дејности:

амбуланти

Институт за медицина на трудот на РМ


 • Адреса: 2-ра Македонска бригада 43, п.факс 1077
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.64 км

Тафталиџе


 • Адреса: Осло 12-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈3.85 км

Поликлиника-Шуто Оризари


 • Адреса: Индира Ганди б.б. (Шуто Оризари)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈4.27 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Сарај Медикал


 • Адреса: Маршал Тито 75
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈8.83 км

Дејности:

амбуланти

Поликлиника-Драчево


 • Адреса: Бранко Заревски б.б., нас.Драчево (Димитрије Чуповски)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9.77 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00

Д-р Слезенковска


 • Адреса: ул.500 бр.51, нас.Илинден
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈13 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Мапа
 

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи