Alojz fontani Gallery Stibel (Alojz fontani galerija Stibel)


 • Address : Gjorce Petrov 11 3/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7419 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  6 days a week

  Admiral


  • Address : bul.ASNOM 68 lok.7 (AVNOJ)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7428 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:30 to 16:30

  Designing, designing, implementing and maintaining public, animated and music fountains, swimming pools and playgrounds, as well as saunas and spa centers.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1416469495_14.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingPets welcome7 days a weekCards accepted

  Foja Ko


  • Address : Boris Trajkovski 152-a (Prvomajska)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7429 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00 • Sun from 08:00 to 14:00

  The garden and operating center FOJA is a company that offers a wide range of products and services in the field of horticulture.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1457007570_19.jpg?t=true&w=300&h=300
  6 days a week

  Pinus


  • Address : Siska 77
  • Place: Kavadarci
  • Distance: ≈7500 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 14:00

  Pinus is a garden center that deals with wholesale and retail of horticultural products and accessories.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1621322173_7.png?t=true&w=300&h=300
  7 days a week

  Vodena oaza


  • Address : bul.K.J.Pitu 30/6-2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7427 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 20:00

  Water Oasis is a company that deals with the design and construction of swimming pools, fountains and spa centers.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1525087629_09.jpg?t=true&w=300&h=300
  Map

  Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Мерките на Министерството за економија даваат резултат, туризмот пополека се враќа во нормала. Последните податоци на Државниот завод за статистика покажуваат ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој на сметките на 152 субјекти, исплати близу 149 милион денари за субвенции.Директорот на ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Најмногу должат кон банките, но имаат и други долгови. Економската криза лани го зголеми вкупниот долг на компаниите во земјава на вкупно 7,4 милијарди евра. ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel