Agrostart

ParkingPunojmë 6 ditë në javë


  • Telefon 2: 075 211408
  • Faksi: 031 438699
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1588165990_84.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

ZZ Agrostart është kompani e themeluar dhe që punon me sukses prej vitit 1990. Prej vetë fillimit është orientuar t'i përmbushë nevojat e konsumatorëve në fushën e agrokulturës. Për atë qëllim të përkushtuar, i zhvilluam të gjitha segmentet në këtë fushë: shpërndarje, shërbime dhe tregti. ZZ Agrostart punon si importues, përfaqësues gjeneral dhe shpërndarës në R. Maqedoni dhe bashkëpunon me sukses me shumë kompani nga jashtë vendit për prodhim të plehut mineral, lloje të ndryshme koncentratesh, farë për prodhime bujqësore dhe prej vitit 2001 Agrostart është përfaqësues gjeneral dhe importues i premikseve për ushqim bagëtish Likra nga Linc, Austri.

Vazhdojmë me punën tonë në integrimin vertikal të agrobiznesit, të mbështetur nga një histori solide e qëndrueshmërisë dhe zgjerimit. Agrostart vazhdimisht e rrit asortimentin e tij të prodhimeve dhe zhvillimi i tij i vazhdueshëm është detyra jonë. Fokusi i kompanisë është drejtuar tek qëllimet afatgjata dhe strategjitë nëpërmjet futjes së prodhimeve dhe shërbimeve të reja, si dhe zgjerim në tregjet e tjera.

Përmbushje e nevojave të konsumatorëve është qëllimi ynë kryesor. 25 vjet ekzistojmë për ju.

Misioni.
Misioni ynë është tregti dhe shërbim me shumicë dhe pakicë me prodhime bujqësore me cilësi të kontrolluar(të lartë), të thjeshtë për përdorim dhe të sigurt për mjedisin hapësinor, që do të çojë në një zhvillim dinamik dhe të qëndrueshëm nëpërmjet shërbimeve të përmirësuara, inovacioneve, cilësisë së mirë dhe përkushtimit në punë.

Vizioni
Vizioni ynë është të jemi kompania më e suksesshme në agrobiznes në tregun e gjerë maqedonas dhe më gjerë, si dhe të jemi të parët në klasën(branshin) tonë të organizimit dhe shpërndarjes së prodhimeve bujqësore, duke siguruar zgjidhje agronome për klientët në të gjitha rajonet më të mëdha bujqësore.

Vlerat e kompanisë

• Përkushtim: Kënaqësi të nevojave të konsumatorëve
• Qëndrim: Të jemi ambiciozë, të motivuar, të sigurt dhe të përkushtuar në punë
• Drejtësi: Trajtim me objektivitet, empati, integritet dhe transparencë
• Fokus: Fokusim ndaj konsumatorëve, zhvillim ekonomik dhe rural
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj