ZSF КОМ

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Partizanski Odredi 106 lok.1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10682 км

  • Telefon 2: 078 377722
  • Faksi: 02 3091186
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30
    Sh nga 08:30 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1594640976_68.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Kompania ZSF KOM, nё pёrvojёn e vet shumё vjeçare me sukses ka investuar, projektuar dhe zbatuar projekte tё shumta nga fusha e arkitekturёs dhe ndёrtimtarisё.

Karakteristikat kryesore nё funksionimin e kompanisё janё

-koordinim dhe ekipim I shkёlqyeshёm
-organizim I mirё nё zbatimin e detyrave
-kontroll I vazhdueshёm I cilёsisё sё punёs
-qasje individuale e tё punёsuarve pёr detyrat e caktuara
-respektim tё afateve

Kualifikimet e larta tё punёsuarve, pёrmirёsimi I vazhdueshёm dhe ndjekja e standardeve, mundёsojnё realizim tё suksesshёm tё projekteve me kёrkesa tё posaçme dhe standarde tё larta.

Sot, duke pёrdorur strukturat tekniko-teknologjike, pajisjet me tё cilat posedojmё, pёrvoja shumё vjeçare, pёrvoja pozitive me bashkёpunёtorё tё njohur dhe institucione pёrkatёse, kompania ёshtё e pёgaditur pёr t’iu pёrgjigjur çdo kёrkese projektuese nё tё gjitha fazat, nga ideja nё realizim.

ZSF KOM ёshtё ekipё me tё punёsuar profesional, tё gjithё ekspertё nё fushat e tyre. Në procesin e zbatimit të projekteve, aktualisht koordinojnë dhe menaxhojnë nënzbatues të lartë të specializuar, bashkëpunëtorë shumë vjeçar.

ZSF KOM ka tendencё drejt zgjerimit tё aktiviteteve tё saja dhe investimeve tё veta dhe ёshtё nё fazё te hulumtimit dhe zhvillimit (në mënyrë që të fillojë negociatat në lidhje me vendosjen e strategjive për partneritet) në fushat e mëposhtme:

-Izolim termo-energjetik pёr reduktim maksimal tё konsumimit tё energjisё elektrike
-Ndёrtimi i eko-objekteve
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj