Зорбас


  • Адреса: Шефки Сали 1-а
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7893 км
  • Локација: пред Уред (Брза Помош)

  • Факс: 043 232002
  • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 20:00
    Саб од 09:30 до 14:00
  • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Од денеска, први Декември со одлука на владата компаниите кои вршат производство на основни прехранбени производи ќе добиваат субвенционирана електрична ...
сите 382 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи