Зорбас


  • Адреса: Шевки Сали 1-а
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7466 км
  • Локација: пред Уред (Брза Пошта)

  • Факс: 043 232002
  • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 20:00
    Саб од 09:30 до 14:00
  • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Голем дел од наодите и од препораките во оваа публикација се совпаѓаат со приоритетите и фокусот на политиките на Владата во овој мандат, а со Националниот ...
сите 236 | | | веќе видена

Ковид-19 влијаел на промената на потрошувачите навики на македонските е-купувачи и 36 проценти од нив го зголемиле обемот на онлајн купување. Од почетокот на ...
сите 82 | | | веќе видена

Народната банка ги засилува активностите за соработка со граѓанскиот сектор во сферата на финансиската едукација. За првпат, Народната банка ќе одржи обука за ...
сите 31 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи