Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Сточна храна - трговија
 • Брашно-производство и трговија
 • Месо и преработки од месо
 • Сточна храна - фабрики и млинови
 • Добиток - одгледувачи и трговија
 • Житни Култури - Одгледувачи
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Житни култури во Велес

Аграр трејд


 • Адреса: Благој Ѓорев 97-2/6
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Агриа Груп


 • Адреса: нас.Бабуна б.б., п.фах 160
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7897 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Агроком Брис


 • Адреса: с.Иванковци
 • Место: Велес
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Агро Тодоровски


 • Адреса: с.Скачинци
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Блатон


 • Адреса: Благој Ѓорев 217
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Визо вел


 • Адреса: Нада Бутникошарева 13
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жито Алтан


 • Адреса: Нада Бутникошарова 52
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 15:00 • Саб - Нед од 09:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ивомар-пром


 • Адреса: Благој Ѓорев 160
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00 • Саб од 09:00 до 14:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Малин-комерц


 • Адреса: Нада Бутникошарева 17
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:00 • Нед од 07:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Саива


 • Адреса: Ангел Мишев 6
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 17:00 • Саб од 07:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сивец


 • Адреса: Нада Бутникошарева 9
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Голем дел од наодите и од препораките во оваа публикација се совпаѓаат со приоритетите и фокусот на политиките на Владата во овој мандат, а со Националниот ...
сите 236 | | | веќе видена

Ковид-19 влијаел на промената на потрошувачите навики на македонските е-купувачи и 36 проценти од нив го зголемиле обемот на онлајн купување. Од почетокот на ...
сите 82 | | | веќе видена

Народната банка ги засилува активностите за соработка со граѓанскиот сектор во сферата на финансиската едукација. За првпат, Народната банка ќе одржи обука за ...
сите 31 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи