Пребарувањето е оптимизирано за Гостивар

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Скопје
  • Велес
  • Битола
  • Кочани
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

  • Житни култури - одгледувачи
  • Земјоделски производи - трговија
  • Добиток - одгледувачи и трговија
  • Фарми
  • Семиња - производство и трговија
  • Брашно-Производство И Трговија
  • Земјоделски Аптеки
  • Житни Култури - Трговија
  • Ѓубрива - Природни И Вештачки
  • Млеко И Млечни Производи
  • Сточна Храна - Адитиви И Премикси
  • Сточна Храна - Трговија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Житни култури - одгледувачи

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Лена груп


  • Адреса: с.Врапчиште
  • Место: Гостивар
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Агроком Брис


  • Адреса: с.Иванковци
  • Место: Велес
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Агропир Компани


  • Адреса: Крстин Чолаковски 56
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7910 км

Агро плус


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 153 мезанин 1 и 2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7847 км

Блатон


  • Адреса: Благој Ѓорев 217
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7893 км

Го-мил


  • Адреса: Маршал Тито б.б., Облешево
  • Место: Кочани
  • Оддалеченст: ≈7920 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Грди пром


  • Адреса: с.Романовце б.б.
  • Место: Куманово

Ерџелија


  • Адреса: Гоце Делчев 14-a, с.Ерџелија
  • Место: Свети Николе
  • Оддалеченст: ≈7895 км

Земјоделски комбинат Пелагонија


  • Адреса: Новачки пат 11
  • Место: Битола
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Опитно поле


  • Адреса: ул.11 бр.2, Долно Лисиче
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7861 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Сточарство Богданци


  • Адреса: Маршал Тито 66
  • Место: Богданци
  • Оддалеченст: ≈7980 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Тера-С


  • Адреса: с.Чешиново
  • Место: Кочани
  • Оддалеченст: ≈7917 км

Мапа

НБРСМ ги објави статистичките показатели за финансиските текови за четвртиот квартал од годината која измина со аспект на движењата кај останатите финансиски ...
сите 39 | | | веќе видена

Министерката без ресор задолжена за странски инвестиции Зорица Апостолска присуствуваше на македонско – бугарски бизнис форум во Куманово на кој изрази ...
сите 25 | | | веќе видена

Приватниот сектор е и треба да биде двигател на економскиот раст во земјава. Затоа економските политики се во насока на поддршка на развој на конкурентноста на ...
сите 30 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи