Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Куманово
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Заштита на културни добра во Куманово

Национална установа музеј Куманово


  • Адреса: Доне Божинов 24
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7862 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи