Национална установа музеј Куманово


  • Адреса: Доне Божинов 24
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7862 км
  • Локација: до житомел

  • Телефон 2: 031 422511
  • Факс: 031 416716
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30Мапа

Поранешната скопската челичана „Арцелор Митал“ официјално стана дел од „Либерти Стил“ на моќната ГФГ Алијанса. Либерти Скопје беше превземена на почетокот на ...
сите 49 | | | веќе видена

Финишираат преговорите за утврдување минамална плата. Се бара решение прифатливо за сите, избразни одлуки нема да има, вели вицепремиерот Анѓушев. Согласност ...
сите 85 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи