Закажување мамографски преглед


  • Адреса: 50-та Дивизија б.б.
  • Место: Скопје


    /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


    Препорачани резултати за вашето пребарување:

    Полиција


    • Адреса: Павел Шатев 10
    • Место: Скопје
    • Оддалеченст: ≈7425 км

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1407932964_46.gif?t=true&w=300&h=300

    Брза Помош    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1407933093_76.png?t=true&w=300&h=300

    Противпожарна бригада    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1407933205_78.gif?t=true&w=300&h=300

    ЕВН Македонија


    • Адреса: Лазар Личеноски 11
    • Место: Скопје
    • Оддалеченст: ≈7424 км
    • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

    EВН Македонија е компанија чија главна дејност е дистрибуција и снабдување со електрична енергија во Република Македонија. На македонскиот пазар компанијата влезе во 2006-та година како дел од групацијата EVN и за кратко време прерасна во силно етаблиран бренд. Најважна цел за ЕВН Македонија е сигурно и квалитетно снабдување на корисниците со електрична енергија по конкурентни цени.

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/20eed5c2056e1434c5b5dfe0e1ce2dcf.jpg?t=true&w=300&h=300

    Инфлацијата е во рамките на планираното. Просечната стапка на инфлација е стабилна во првите осум месеци и е 2,7%, во одредени месеци е нешто повисока, во ...
    сите 39 | | | веќе видена

    Maкедонија е земја со одлична деловна клима каде компаниите имаат можност за долгорочно планирање и развој на инвестициите, е заклучокот од состанокот на ...
    сите 55 | | | веќе видена

    Топлификација АД во стечај не е загубар и вреди многу повеќе од постигната цена на организираната лицитација. Во четвртокот Адора инженеринг соопшти дека за ...
    сите 40 | | | веќе видена

    Логирај се на Златна Книга

    Корисничко имеЛозинка    Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи