Вработување ХР Солушн

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Васил Ѓоргов 24-1/5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км

  • Телефон 2: 070 297527
  • Факс: 02 3230091
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Министерството за економија нема да ја продолжи мерката за гарантирани цени која завршува на крајот на месецов, туку, како што најави ресорниот министер ...
сите 37 | | | веќе видена

Европската комисијата денеска предложи усвојување на Препорака до земјите членки на ЕУ со која се бара да продолжат да преземаат мерки за намалување на ...
сите 24 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи