Вработување ХР Солушн

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Васил Ѓоргов 24-1/5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км

  • Телефон 2: 070 297527
  • Факс: 02 3230091
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550564311_73.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Вработување Лизинг, агенција за привремени вработувања (регистрирана трговска марка), е основана во октомври 2006 година, според Законот за привремени вработувања и лиценца Б број од 09.10.2006 издадена од страна на Министерството за труд и социјална политика. Од 19.11.2007 Вработување Лизинг работи со нова лиценца А издадена од страна на Министерството за труд и социјална политика.

Вработување Лизинг ви нуди високо квалитетни услуги за привремено вработување и го заштедува вашето ВРЕМЕ, ПАРИ И ЕНЕРГИЈА, бидејќи:
• Поседуваме искуство во привремените вработувања со интернационални компании, јавни институции и приватни компании
• Поседуваме лиценца за привремени вработувања издадена од Министерството за Труд и Социјална Политика
• Квалитетот е наша традиција
• Брендот Вработување нуди препознатливост и сигурност
• Флексибилност во ангажирање на нови работници по потреба
• Пријава на работник по брза постапка во период од еден ден по пристигнато барање без огласување
• Можност за ангажирање на работници од еден ден до неколку дена во месецот

Привремените вработувања, агенцијата за привремени вработувања Вработување Лизинг ги врши врз основа на претходно склучен договор за отстапување на работник меѓу Вработување Лизинг и работодавач корисник и договор за вработување склучен меѓу Вработување Лизинг и работникот кој се отстапува на работодавачот корисник.

Во Вработување Лизинг работи тим во редовен работен однос за привремено вработување и тим во редовен работен однос за посредување при вработување, како и тим - хонорарно вработени за маркетинг и продажба, а во интерес на нашата брза и навремена услуга со зголемување на бројот на нашите привремени работници пропорционално го зголемуваме и бројот на редовно вработените во агенцијата.повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи