Vodomat

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Varazhdinska 20
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7863 км

  • Telefon 2: 031 423091
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1516800573_87.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

VODOMAT SHKNJL nga Kumanova është një kompani për ndërtim, inxhinieri dhe tregti.

Aktivitetet kryesore:
• Pompa dhe stacione pompimi - komplet i automatizuar
• Pishinat dhe shatërvanë - pajisje hidraulike, filtra, pompa dhe pajisje komplete me automatizim, kimi dhe mirëmbajtje
• Sistem ujitjeje- sistemi pikë për pikë, sprinklerë, microsprinklerë dhe automatizim (me telekomandë, menaxhim kompjuterik, menaxhim përmes rrjetit të internetit etj.)
• Instalimi i instalimeve të ujit dhe kanalizimit
• Automatizim dhe elektronik për kabinete elektro komanduese për stacionet e pompimit dhe pajisje të tjera
• Projektimi i objekteve hidroteknike

Në periudhën nga fillimi deri më sot ne kemi krijuar marrëdhënie partneriteti me shumë kompani (ndërmarrje private dhe shtetërore), shërbimet arkitektonike, shtëpi konsultative, kompani të ndërtimit, kompani të huaja, fakultete dhe të tjera, nga të cilat ne do të përmendim disa: Fakultetin e inxhinierisë, fakultetin elektronik, byronë e projektimit "Prostor" nga Kumanova, Firmë ndërtimi dhe projektimi "Kozjak" Kumanovë, Firmë ndërtimi dhe projektimi " Evgenija plan" nga Kumanova, ndërmjarrja publike "Ujësjellës" nga Kumanova, ndërmarrja publike "Pastërti dhe Gjelbërim" nga Kumanova, Komuna e Kumanovës, Komuna e Likovës dhe të tjerët.

Qëllimi ynë është që të jemi në nivelin më të lartë në aspektin e cilësisë dhe profesionalizmit të produkteve që ne ofrojmë!
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj