Влечна Шлеп Служба Марбо Транспорт

Работиме 7 дена во неделатаРаботиме нон-стоп

  • Адреса: 6-ти Април 33
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7862 км

  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1491899103_18.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Влечна Шлеп Служба Марбо Транспорт е компанија со долгогодишно искуство која ви ги нуди следните услуги:
• Сообраќајни несреќи – транспорт на оштетени возила од местото на несреќата
• Релокација – нерегистрирани возила
• Транспорт – секаков вид на возила
• Транспорт на лесна земјоделска и градежна механизација – трактори, моторцикли, комбиња..
• Пајак служба

Нудиме и професионален превоз со лиценца за:
• камиони
• товарени мали камиони, со вкупна маса до 8 тона
• влекачи, 2-3 основни со ниска кабина
• минибус
• комбе, товарено комбе
• автомобили
• градежни машини
• земјоделски машини
• трактори
• приколки
• и секаков вид на возила

Платформата за превоз е со димензии:
• Ширина: 2.5m
• Должина: 7m
• Максимална висина: 3.1m

Зошто да ги изберете нашите услуги?
• Пристапни цени
• Брзи сме и сигурни

Нашите услуги се достапни 24/7, 365 дена во годината.
Можете да не побарате во било кое време, без претходна резервација.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи