Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Инспекторати
 • Фондови
 • Министерства
 • Државни агенции
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Владини институции во Струмица

Агенција за поттикнување и развој на земјоделството-Струмица


 • Адреса: Ленинова б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Биро за развој на образованието-Струмица


 • Адреса: Ленинова 23
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

бироа

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Државен инспекторат за земјоделство


 • Адреса: Климент Охридски 105
 • Место: Струмица
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Државен пазарен инспекторат


 • Адреса: бул.Маршал Тито 1
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Државен санитарен и здравствен инспекторат


 • Адреса: Климент Охридски 105
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7970 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Земјоделска инспекција-Струмица


 • Адреса: Васил Сурчев б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км

Дејности:

инспекторати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Управа за јавни приходи-Струмица


 • Адреса: Светозар Марковиќ 1
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фитосанитарна гранична инспекција на граничен премин-Ново село-Струмица


 • Адреса: Граничен премин-Ново село
 • Место: Струмица
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 16:00

Дејности:

инспекторати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фонд за здравствено осигурување-Струмица


 • Адреса: бул.Маршал Тито 2
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км

Дејности:

фондови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фонд за комунални дејности на општина Ново село


 • Адреса: Мануш Турновски, с.Ново село 13-а
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7987 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

Дејности:

фондови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фонд за ПИОМ-Струмица


 • Адреса: Маршал Тито 2
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар за социјална работа-Струмица


 • Адреса: Ленинова 84
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Малопродажната цена на Еуродизелот ќе изнесува 39 денари за литар, на Еуросупер БС-95 ќе биде 57,5 денари за литар, а Еуросупер БС-98 ќе се продава за 59,5 ...
сите 71 | | | веќе видена

Време зa читање: 6 минути Македонско бугарската стопанска комора е еден од учесниците кои на оперативно ниво ќе бидат вклучени во процесот на враќање на ...
сите 48 | | | веќе видена

За речиси 500% повисока сметка за струја за декември во споредба со претходната, добија некои хотели на охридско-струшката ривиера. Некои од нив со електрична ...
сите 25 | | | веќе видена

Нашиот најнов милионер е доказ дека среќата ја привлекуваат позитивните луѓе. Најновиот член во семејството среќни добитници на МИЛИОНЕР ЏЕК ПОТ на ...
сите 7 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи