Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Струмица
 • Кичево
 • Пробиштип
 • Прилеп
 • Берово
 • Битола
 • Штип
 • Струга
 • Охрид
 • Дебар
 • Куманово
 • Кавадарци
 • Ресен
 • Демир Хисар
 • Гевгелија
 • Тетово
 • Виница
 • Гостивар
 • Неготино
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Министерства - подрачни одделенија
 • Полиција
 • Инспекторати
 • Државни институции
 • Санитарна хигиена - служби и инспекции
 • Министерства
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Министерства - подрачни одделенија

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Државен пазарен инспекторат - Тетово


 • Адреса: Дервиш Цара 70 К.82
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9423 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Центар за социјална работа-Тетово


 • Адреса: ул.121 бр.2
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9423 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Агенција за поттикнување и равој на земјоделство


 • Адреса: Маршал Тито 17
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈9480 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Државен инспекторат за животна средина


 • Адреса: Плоштад Пресвета Богородица 3 - 1 кат
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9440 км

Државен инспекторат за животна средина


 • Адреса: Јаким Стојковски 10-А
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈9464 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Државен инспекторат за труд


 • Адреса: Плоштад Илинден 21
 • Место: Свети Николе
 • Оддалеченст: ≈9470 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Државен инспекторат за труд


 • Адреса: Миро Барага б.б.
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈9464 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Државен пазарен инспекторат


 • Адреса: Луј Пастер 1 кат 3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9440 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Државен пазарен инспекторат


 • Адреса: Јордан Стојанов 1
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈9463 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Државен пазарен инспекторат


 • Адреса: 11-ти Октомври б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈9434 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Државен пазарен инспекторат


 • Адреса: Панко Брашнар 1
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈9479 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Мапа

Македонија очекува Косово да ги укине забраните за увоз на компири и мед до крајот на неделава. Имено, до тогаш и косовската Агенција за храна и ветеринарство ...
сите 159 | | | веќе видена

Македонската економија е пред тотален колапс. Економијата во Република Македонија e жртва на криминалот и корупцијата на власта предводена од Заев. Во моментов ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи