Вивант

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Шидска 24-2/12
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7846 км
  • Локација: Ѓорче Петров 1, спроти црквата

  • Телефон 2: 02 2036710
  • Факс: 02 2036710
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:30Слика од локација

Фото и видео галерија

Вивант е компанија која се занимава со:

Производство на:
• Поликолор
• Глет маса
• Фасаден поликолор
• Лепаци
• Врски
• Подлоги и друго

Продажба:
• Бои и лакови
• Полниме спрејови
• Стиропор
• Ламинати
• Плочки
• Компјутерско нијансирање
• Рачен алат
• Пелети и брикети и друго
повеќе

Постови

Photos from Вивант's post

ЛЕТНА АКЦИЈА!!!!Пелети КОЛАРЕВИЌ, 100% бука, енергетска класа А1!200,00 денари вреќа (15кг.)!Испо ...

Photos from Вивант's post

Буков пелет со врвен квалитет! Информации на 075382551

Timeline Photos

И најмладите можат! 💪😊

Timeline Photos

За што сè може да го искористите POXIPOL® во вашата домашна работилница? Метал, порцелан, дрво - Сè ...

Timeline Photos

Метални стеги

Photos from Вивант's post

Пластични осигурачи за возила браници, лајсни, тапацири...

Timeline Photos

65 видови на спрејови...

Timeline Photos

Цена со ДДВ:Побарај цена

Брикети "MOCA"

Цена со ДДВ:Побарај цена

Пелети "MOCA"

Цена со ДДВ:Побарај цена

Ви-Врска


Видете ги нашите производи на
Слика од локација

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи