Витрина

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаПлаќање со кредитни картички

 • Адреса: Душко Поповиќ 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Локација: во Солопром

 • Телефон 2: 2614030
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00Слика од локација
45%заштеда
Цена со ДДВ:826 ден.452 ден.

Ламинатен под SUPER NATURAL CLASSIC ...

20%заштеда
Цена со ДДВ:4.750 ден.3.800 ден.

Држач за вински шишиња

15%заштеда
Цена со ДДВ:11.550 ден.9.818 ден.

Подна закачалка - TULIPAN

15%заштеда
Цена со ДДВ:8.900 ден.7.565 ден.

Подна закачалка - SCACCO MATTO

Цена со ДДВ:4.150 ден.

Надсветилка - PRIMA UP 900мм

Цена со ДДВ:3.150 ден.

Флексибилна лента - FLEXYLED CR 200 ...

Цена со ДДВ:1.750 ден.

Флексибилна лента - FLEXYLED CR 100 ...

Цена со ДДВ:1.000 ден.

Флексибилна лента - FLEXYLED CR 500 ...

Цена со ДДВ:4.200 ден.

Флексибилна LED RGB лента - FLEXYLE ...

Цена со ДДВ:1.400 ден.

Флексибилна LED RGB лента - FLEXYLE ...

Цена со ДДВ:750 ден.

Флексибилна LED RGB лента - FLEXYLE ...

Цена со ДДВ:6.300 ден.

Осветлувачка оклагија - GOCCIA IFR ...

Цена со ДДВ:5.600 ден.

Осветлувачка оклагија - GOCCIA IFR ...

Цена со ДДВ:2.450 ден.

Светилка за под елементи - Skate TL ...

Цена со ДДВ:11.550 ден.

Закачалка TULIPAN


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Солопром


 • Адреса: Душко Поповиќ 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 08:00 до 13:30

Нашиот производ е големопродажба, дистрибуција и малопродажба на сите сегменти на материјали за изработка на мебел и ентериери, како и комплетниот сегмент на услуги на доработки до фаза на полупроизводи.

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Хоум концепт (Home Concept)


 • Адреса: Бул.Браќа Гиноски 1
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7830 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноДостапно за хендикепирани лица

Уникондор


 • Адреса: бул.3-та Македонска Бригада б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Уникондор е компанија која располага со фурниран, оплеменет и обичен медијапан, како и голем асортиман на иверки од сите дебелини, ламинатни вратички и работни плочи. Вршиме секаков вид на услуги: кроење, кантирање, бушење.

Wi-Fi ЗонаКлиматизираноДостава

Мериан Ас


 • Адреса: Никола Русински 3-б лок.4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

Мериан Ас е единствена компанија во Македонија која со своето сопствено производство и две децении постоење ги опремува основните, средните училишта, факултетите, градинките, канцелариите со комплетна опрема и мебел.

Слика од локација
Мапа

До крајот на октомври се очекува да се знае колку ќе изнесува минималната плата. Сител дознава дека Владата и Синдикатот притискаат да изнесува 14 илјади ...
сите 136 | | | веќе видена

Пограничните региони помеѓу Македонија и Бугарија максимално ги користат можностите за реализација на заеднички проекти. Соработката континуирано се подобрува ...
сите 8 | | | веќе видена

се за покривање на доспеан долг од претходно издадени државни хартии од вредност, додека другата половина од парите ќе бидат за сервисирање на буџетските ...
сите 7 | | | веќе видена

Со влезот во ЕУ нема да има забрана за садење на тутунот, но ќе мора оваа земоделска гранка да се реформира согласно европската регулатива. Ова го велат од ...
| | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи