Уникондор

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: бул.3-та Македонска Бригада б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7854 км
  • Локација: Раде Кончар

  • Телефон 2: 02 2403135
  • Факс: 02 2403136
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/5090a99c58383b6bd64d8f7724ebed87.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Уникондор е компанија која располага со фурниран, оплеменет и обичен медијапан, како и голем асортиман на иверки од сите дебелини, ламинатни вратички и работни плочи.

Вршиме секаков вид на услуги:
• Кроење
• Кантирање
• Бушење

Располагаме со најсовремени CNC машини, како и вакум преса. Голем избор на PVC и АБС кант траки.
повеќе
Цена со ДДВ:2.550 ден.

ИВЕРИЦИ КАРМЕН со структура А 396

Цена со ДДВ:2.450 ден.

ИВЕРИЦИ ШАМПАЊ А 385

Цена со ДДВ:2.550 ден.

ИВЕРИЦИ КРЕМ (текстил) Ф 239

Цена со ДДВ:2.450 ден.

ИВЕРИЦИ КАПУЧИНО Д 126

Цена со ДДВ:2.200 ден.

ИВЕРИЦИ КРЕМ Д 102

Цена со ДДВ:2.550 ден.

ИВЕРИЦИ ТЕМЕН КРЕМ (текстил) Ф 236

Цена со ДДВ:3.800 ден.

ИВЕРИЦИ МЕТАЛИК Д 116

Цена со ДДВ:2.600 ден.

ИВЕРИЦИ МЕТАЛИК Д 116

Цена со ДДВ:2.300 ден.

ИВЕРИЦИ МЕТАЛИК Д 116

Цена со ДДВ:2.450 ден.

ИВЕРИЦИ ТЕМНО ПЛАВА Д 108

Цена со ДДВ:3.700 ден.

ИВЕРИЦИ КРЕМ Д 102

Цена со ДДВ:2.450 ден.

ИВЕРИЦИ КРЕМ Д 102

Цена со ДДВ:2.550 ден.

ИВЕРИЦИ ЃЕНОВА ОРЕВ А 407


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи