Vidmar- kompani

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo 25/1-11 (Rudi Çajavec)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 078 222088
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394636321_54.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

VIDMAR KOMPANI

REGJISTRIM I TREGTARËVE- PERSONA TË VETËM, SHPK DHE SHPKNJP

Puna jonë kryesisht është e orientuar në krijimin e marrëdhënieve afatgjata me klientët tanë, fitim të besimit të plotë dhe kuptim të ndërsjellët në bazë partneriteti. Përkushtimi ynë për zgjidhje të problemeve pa dallim të vështirësive të tyre, një edukim i vazhdueshëm dhe pasurim të diturisë dhe aftësive, ka për qëllim të jemi një partner ideal për mbështetje dhe përmirësim të punës së klientëve tanë.

Për përmbushje të qëllimeve të caktuara nga të punësuarit tanë ne kërkojmë përmbushje të disa principeve dhe siç janë: profesionalizëm, mirësjellje, saktësi dhe informim. Por mendojmë se s'është e mjaftueshme që vetëm ne të jemi të informuar, por gjithashtu shumë i rëndësishëm është informimi i klientëve tanë. Me qëllim që informacionet e nevojshme të arrijnë tek ata, në këtë vend do të prezantohen artikujt përkushtuar ekonomisë së tanishme, temave të kontabilitetit, të çështjeve ligjore dhe tatimore.

VIDMAR KOMPANI ofron shërbimet e mëposhtme:

SHËRBIME KONTABILITETI

- kontabilitet financiar dhe material
- llogari të taksave
- Thesari
- Llogaritje e pagave
- Evidenca për asetet thelbësore
- Raporte në përputhje me regullativat vendore
- Raporte financiare në përputhje me MSFI, MSFI për MSE

SHËRBIME KONSULTIMI

Ofrojmë mundësi të veçanta për kompanitë që duan të përmirësojnë punën e tyre financiare dhe të jenë në hap me të gjitha ndryshimet në legjislacionin tatimor dhe raportet financiare:

SHËRBIME ADMINISTRATIVE

Korrespodencë me Regjistrin Qendror, DAP, bankat, komunat, Agjencinë për Punësim, Fondin e Shëndetësisë…mund ta kryejmë për ju, shpejt dhe në mënyre profesionale

PËRGATITJE E PLANEVE TË BIZNESIT

Plan biznesi është që sipërmarrësit të shohin nëse ai është i denjë për ato masa të planifikuara dhe investitorët ta shohin si rrezik nga investimet në biznese.

Zyra gjendet në Kapishtec-përballë Ministrisë së Ekonomisë
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj