Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Prilep
 • Strumica
 • Bitola
 • Kumanovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Veterinary stations (animal hospitals)
 • Veterinary clinics (veterinarians)
 • Pet food & supplies retail
 • Veterinary pharmacies (veterinarians' equipment & supplies)
 • Animal feed - additives & premixes
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Veterinary stations (animal hospitals)

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Parkis Zufer


 • Address : Blagoja Toska 63
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00 • Sat from 09:00 to 18:00

Veterinary Company Praxis founded in 2000. Veterinary ambulance "Praxis" in Zelino is in its structure, and since 2009 veterinarian.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1545394316_38.png?t=true&w=300&h=300

Praxis Zufer/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vet-tearce


 • Address : s.Slatino
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7822 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veterinary Station (Veterinarna stanica)


 • Address : Mehmet Pasha Derala б.б.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Be-vet


 • Address : Zadarska 60
 • Place: Berovo
 • Distance: ≈7966 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Laskoski


 • Address : Stevan Dimeski Nishtako 11
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Di-Veterina


 • Address : s.Turnovo
 • Place: Strumica
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Edori vet


 • Address : s.Kuklish
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hemo-Vet


 • Address : 29-ti Noemvri 2
 • Place: Valandovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jo Ka Vet


 • Address : ul.7, s.Kadino 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7865 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00 • Sat - Sun from 07:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Legoni vet


 • Address : Franklin Ruzvelt 41
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 14:00 • Sun from 10:00 to 12:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ljupco


 • Address : Marshal Tito б.б.
 • Place: Demir Hisar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medica-vet


 • Address : Industriska zona Dolna Rudina б.б.
 • Place: Radovis
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medika


 • Address : Ali Zengovski 2
 • Place: Debar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Panda Vet


 • Address : bul.V.S.Bato 39
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pet Land


 • Address : Boris Kidrich 99
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pet Vet Aerodrom


 • Address : bul.Jane Sandanski 61
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00 • Sat from 10:00 to 13:00

Pet-Vet Aerodrom is a veterinary ambulance for pets.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/8d070815fdbecccc2707b6fcb4f17be7.jpg?t=true&w=300&h=300

Prima Vet/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Primo-vet


 • Address : ul.1, s.Stajkovci 209
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pro-infovet


 • Address : ul.1, s.Petrovec б.б.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7868 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

АД ЕСМ соопшти дека одлуката на Владата во однос на препорачана цена и количини на електрична енергија со кои компанијата треба да се јави на тендерот на ЕВН ...
сите 102 | | | веќе видена

Според нив, понудата што ЕСМ треба да ја даде кон универзалниот снабдувач ЕВН Хоум ќе биде на ниво што нема да предизвика некое значително зголемување на ...
сите 245 | | | веќе видена

– Финтек-секторот сѐ побрзо се шири во индустријата на плаќањата, којашто бара нови начини за намалување на трошоците, за зголемување на безбедноста и за ...
сите 58 | | | веќе видена

Благодарение на решението што го нуди BtoBet, кое е фокусирано на самиот играч и прилагодено за сите канали, успешно ги задоволивме потребите на нашите ...
сите 8 | | | веќе видена

Девизниот курс на денарот е стабилен и нема промени во неговото ниво, велат од централната банка.– Во објавите се прави забуна помеѓу курсната листа за вршење ...
сите 34 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel