Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Tetovë
 • Strumicë
 • Veles
 • Ohër
 • Radovis
 • Stip
 • Strugë
 • Krushevë
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Resnjë
 • Shën Nikollë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Veterinari - ordinanca
 • Kafshë shtëpiake - pajisje, ushqim dhe shitore
 • Veterinari - stacione
 • Barnatore veterinare dhe veledrogeri
 • Kafshë shtëpie - hotele
 • Qenë - Berberë Qensh
 • Bagëti - Përkujdesje Dhe Tregëti
 • Ushqim Për Kafshë - Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Veterinari - ordinanca

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingE lejuar për kafshë përkedhësePunojmë 6 ditë në javëAir-kondicioner

Pet Vet Aerodrom


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 61
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00 • Sh nga 10:00 deri më 13:00

Pet-Vet Aerodrom është një ambulancë veterinare për kafshët shtëpiake.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/8d070815fdbecccc2707b6fcb4f17be7.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingE lejuar për kafshë përkedhëseQasje në InternetPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreVizita shtëpiakeFëmijët janë të mirëseardhur

Vet Svet


 • Adresa: Nikola Trimpare 27
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00 • D nga 11:00 deri më 15:00

Gjithçka për kafshën tuaj në qendër të Shkupit. Klinika veterinare, pesë dyqane dhe së shpejti një dyqan në internet me shpërndarjen në shtëpinë tuaj.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1612357486_08.png?t=true&w=300&h=300
ParkingE lejuar për kafshë përkedhëseQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Ultravet


 • Adresa: Gemixhiska 123/a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1632728823_97.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingE lejuar për kafshë përkedhësePunojmë 6 ditë në javëWi-Fi Zonë

Dr. Naletoski


 • Adresa: rr.1244, Gjorçe Petrov 36
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10680 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Kontrola klinike dhe terapi, vakcinime, dehelmitizim, intervenime kirurgjikale...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/be705b45fcb264b118ce88ecb9fc1f82.jpg?t=true&w=300&h=300

Dracevo Vet


 • Adresa: Kitka 65
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10694 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Здравите миленици се среќни миленици!

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638368725_19.png?t=true&w=300&h=300
ParkingE lejuar për kafshë përkedhësePunojmë 6 ditë në javë

Remedium Vet


 • Adresa: rr.1, f.Sopisht 57
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10688 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

Овде сме за вашиот миленик за било која состојба, дали е хитна или само клинички преглед, дали е хируршка интервенција во која можеби вашиот миленик е во живото загрижувачка состојба.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1634818622_17.png?t=true&w=300&h=300

Dog&Cat


 • Adresa: Jane Sandanski 8
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10662 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Green Street Wet Praksis


 • Adresa: rr.141 5
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Praksis/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pro Vet


 • Adresa: rr.101, f.Nerashtë 1
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni Ambulanca F.Zhillçe


 • Adresa: f.Zhillçe
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10664 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni Veterinar


 • Adresa: Mehmet Pashë Deralla p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10663 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veterinar dk/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

A & D Lumani


 • Adresa: Marshal Tito 2
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈10724 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksi vet


 • Adresa: rr.A, f.Bistrica nr.30
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa Vet


 • Adresa: Boris Krajger 30
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10742 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa Veterina


 • Adresa: Kozuv 21
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Animal medika


 • Adresa: Damaska 8-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00

Не работи од 13:00-16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Animal-Vet/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bar-vet


 • Adresa: bul.1Maji 243
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cavdar Vet


 • Adresa: bul.1Maji 222
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Ichkov


 • Adresa: Kukushka 7
 • Vendi: Bogdanc

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dameski Veterina


 • Adresa: Mosha Pijade p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10750 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doktor Dollitll


 • Adresa: Marshal Tito 174
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈10793 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doktor Stojanovski


 • Adresa: Kavalla 1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Пауза: пон-пет 13-15ч.

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Jasminka van der Flier


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 149/12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Ако се потпише договор со Србија, ќе набавиме гас по најмалку три до четири пати пониски цени од берзанските, рече вечерва министерот за економија Крешник ...
сите 408 | | | веќе видена

Силк Роуд Банка АД Скопје ги известува сите приматели на пензија преку банката дека предвремената исплата на пензиите за месец септември ќе се врши на ...
сите 94 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj