Вела


  • Адреса: Живко Чинго 8
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7439 км
  • Локација: на патот за Велгошти

  • Телефон 2: 070 261787
  • Факс: 046 252808
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/522ed6ba8a6291dffce9b2dbdaa9191f.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Вела
Вела е компанија која ги врши следните услуги:
• Системи за сува градба – KNAUF
• Термо фасади - HENKEL, CERESIT
• Внатрешно машинско малтерисување – KNAUF
• Глетување и фарбање
• Изведба на спуштени тавани
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи