Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gevgelija
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Vegetables - processing
 • Fruit - processing, manufacturers & wholesalers
 • Ajvar - preserves
 • Sauces & pickles
 • Food manufacturers
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Vegetables - processing in Gevgelija

Agro Impeks


 • Address : bul.Gevgelija 1/1
 • Place: Gevgelija

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bio-frut


 • Address : Marshal Tito 90
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7979 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diem-GP-Directory


 • Address : Bashut, s.Negorci b.b.
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7976 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diem-GP-factory


 • Address : Bashut, s.Negorci b.b.
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7976 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kanet Agro


 • Address : Industriska zona, s.Negorci b.b.
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7976 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MGS Trans


 • Address : Industriska 2
 • Place: Gevgelija

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pajdakov


 • Address : Vardarski rid b.b.
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Salajko m


 • Address : Mirko Delev, s.Negorci 7
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7975 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehnoalat komerc


 • Address : Industriska b.b.
 • Place: Gevgelija

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vipro


 • Address : Industriska 60
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7974 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vori


 • Address : Vardarski rid 26
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

За три дена поевтина струја ќе добиваат училиштата, прехранбениот сектор, јавни претпријатија за водоснабдување но и други субјекти кои се пријавија на повикот ...
сите 233 | | | веќе видена

Хрватската куна ќе биде официјално парично средство во Хрватска заклучно со 31 декември 2022 година, согласно одлуката на Советот на ЕУ за приклучување на ...
сите 23 | | | веќе видена

– Во насока на искористување на добрите временски услови, деновиве во ТС Битола 2 се вршат засилени ремонтни активности согласно договорот за ревитализација ...
сите 21 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel