Veçen Dom Korporacija

24 orë

  • Adresa: Londonska 19
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10682 км
  • Lokacioni: ТЦ Олимпико

  • Telefon 2: 070 268742
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1505809026_35.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Вечен дом
Veçen Dom – ndërmarrje funerale e licencuar, shërbime dhe pajisje funerale

• Marrje e personave të vdekur nga qendrat klinike, azilet e pleqve, aksidente trafiku, etj.
• Kujdes në kapelë.
• Kryerja e hapjes së varrit dhe varrimit.
• Transport në Republikën e Maqedonisë dhe jashtë Republikës së Maqedonisë.
• Arkivol, kryq, kurorë me lule, çarçafë, etj.
• Shërbime keteringu.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj