Vasllin

Punojmë 6 ditë në javë


  • Telefon 2: 075 374034
  • Faksi: 034 371720
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554970172_51.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

SHTPSH "VASLIN"-SHPK, Bosilovo- janë distributer të autorizuar për shitje të makinave profesionale, aparate dhe detergjente kimike për pastrim dhe mirëmbajtje të higjienës, në të gjitha aktivitetet dhe sipërfaqe të mundshme siç janë: industria, hotelet, shkollat, kopshte fëmijësh, spitale, zyra, qendra tregtare, sheshe, rrugë, oborre….

SHTPSH "VASLIN"-SHPK, Bosilovo është distributor I autorizuar për shitje në territorin e Republikës së Maqedonisë për brendet e mëposhtme:

"KRANZLE" – Gjermani, makina për larje me ujë nën presion.
"COLUMBUS"- Gjermani, makina për pastrim të të gjitha dyshemeve.
"AVANT" – Finlandë, makina multi-funksionale për shumë aktivitete.
"DELFIN" – Itali, fshesë me korrent industrial profesioniste me përdorim të veçantë.
"ISAL" – Itali, makina profesioniste industrial për pastrim.
"PERUZZO" - Itali, makina për shumë përdorim në ekonomi dhe industri
" GIANNI FERRARI"- Itali, makinë industrial profesionale për prerje të barit

-Vegla dore profesionale, pajisje për pastrim nga shumë brende.
-Kemikate - detergjente për pastrim dhe mirëmbajtje të higjienës
Për të gjitha makinat ofrohen servis dhe pjesë këmbimi origjinale.
më shumë
10%save
Retail Price - VAT Included:229.429 MKD206.486 MKD

Колумбус автомат за перење на тврди ...

10%save
Retail Price - VAT Included:241.866 MKD217.679 MKD

Машина за рибање и сушење подови RA ...

10%save
Retail Price - VAT Included:317.918 MKD286.126 MKD

Машина за рибање и сушење подови,со ...

10%save
Retail Price - VAT Included:334.818 MKD301.336 MKD

Машина за рибање подови,со вграден ...

10%save
Retail Price - VAT Included:105.020 MKD94.518 MKD

Машина за рибање подови Е 400 С

Retail Price - VAT Included:618 MKD

Моп памук за метален држач

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Кранзле 1000 ТСТ


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj