Vasllin

Punojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: f.Bosillovë 145
  • Vendi: Strumicë
  • Distanca: ≈7975 км

  • Telefon 2: 075 374034
  • Faksi: 034 371720
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554970172_51.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Овластен дистрибутер и сервисер на професионални машини и опрема за чистење и одржување на хигиена.
më shumë
10%save
Retail Price - VAT Included:229.429 MKD206.486 MKD

Колумбус автомат за перење на тврди ...

10%save
Retail Price - VAT Included:241.866 MKD217.679 MKD

Машина за рибање и сушење подови RA ...

10%save
Retail Price - VAT Included:317.918 MKD286.126 MKD

Машина за рибање и сушење подови,со ...

10%save
Retail Price - VAT Included:334.818 MKD301.336 MKD

Машина за рибање подови,со вграден ...

10%save
Retail Price - VAT Included:105.020 MKD94.518 MKD

Машина за рибање подови Е 400 С

Retail Price - VAT Included:618 MKD

Моп памук за метален држач

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Кранзле 1000 ТСТ


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj