Вап Мак

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 151 мезанин
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7420 км
  • Локација: Порта Влае во белите згради

  • Телефон 2: 070 367113
  • Факс: 02 3222161
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30Слика од локација

Фото и видео галерија

ВАП МАК е генерален застапник на компанијата Nilfisk од Данска, претходно позната како WAP-ALTO.

ВАП МАК увезува, продава и сервисира апарати од Nilfisk, еден од светските најголеми снабдувачи на професионална опрема за чистење со седиште во Данска и продажни салони во повеќе од 80 земји во светот.

Nilfisk произведува комерцијална и професионална опрема за одржување на хигиена и чистота во неколку сектори, и тоа:
• Земјоделство
• Домаќинство
• Градежништво
• Автоиндустрија
• Прехранбена индустрија
• Јавни и комерцијални објекти

Горди сме да ги вброиме меѓу нашите клиенти некои од најголемите и докажани компании во државата, но сите наши клиенти, мали или големи, се еднакво важни за нас!
повеќе

Постови

Меракот на имање „вапче“

powered by Trendolend

Nilfisk Patio

Од време на време чистење им е потребно и на надворешните плочки, не само на оние во внатрешниот про ...

Пролетно чистење

🌷 Пролетно чистење 🌷 Зимата заврши и на вашиот дом му треба освежување.Предлог листа на работи ко ...

's cover photo

's cover photo

Season's greetings 🎄🎊🎇

Nilfisk Power Patio

Сакате да танцувате боси летово? 💃Со NILFISK Power Patio тремот ќе свети како нов ✨

Чистење на глисер

🌞 Долго очекуваното лето ни почнува со продолжен викенд ⛱🏊Фатете се за работа, глисерот нема да се ...

Love your patio again!

Дочекајте го летото со „нови“ плочки 👌Но, мал совет ➜ извадете го мебелот и скарата само откога ќе ...
Цена со ДДВ:10.900 ден.

Апарат за перење коли Nilfisk-ALTO ...

Цена со ДДВ:4.000 ден.

Четка за чистење на дворот Nilfisk ...

Цена со ДДВ:3.500 ден.

Четка за бандажи Nilfisk-ALTO (WAP)


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи