Вап Мак

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 151 мезанин
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10680 км
  • Локација: Порта Влае во белите згради

  • Телефон 2: 070 367113
  • Факс: 02 3222161
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1507038221_17.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ВАП МАК е генерален застапник на компанијата Nilfisk од Данска, претходно позната како WAP-ALTO.

ВАП МАК увезува, продава и сервисира апарати од Nilfisk, еден од светските најголеми снабдувачи на професионална опрема за чистење со седиште во Данска и продажни салони во повеќе од 80 земји во светот.

Nilfisk произведува комерцијална и професионална опрема за одржување на хигиена и чистота во неколку сектори, и тоа:
• Земјоделство
• Домаќинство
• Градежништво
• Автоиндустрија
• Прехранбена индустрија
• Јавни и комерцијални објекти

Горди сме да ги вброиме меѓу нашите клиенти некои од најголемите и докажани компании во државата, но сите наши клиенти, мали или големи, се еднакво важни за нас!
повеќе
Цена со ДДВ:4.000 ден.

Четка за чистење на дворот Nilfisk ...

Цена со ДДВ:3.500 ден.

Четка за бандажи Nilfisk-ALTO (WAP)

Цена со ДДВ:10.900 ден.

Апарат за перење коли Nilfisk-ALTO ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи