Валвинг

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноДостава

  • Адреса: Скупи 22/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7420 км
  • Локација: спроти Канал 5 телевизија

  • Телефон 2: 078 404757
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 12:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1403246979_87.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Валвинг е компанија која се занимава со увоз, продажба и монтажа на опрема за греење и соларни системи, водовод и одвод, како и чешми и галантерија за бањи.

Производи:
• Котли, шпорети, камини (дрво, јаглен, пелети, нафта, ел.енергија)
• Бојлери (електрични, комбинирани)
• Соларни колектори и опрема (рамни, вакуумски)
• Експанзиони садови
• Пумпи
• Радијатори и цевни регистри
• Вентили
• Алумпласт црево и фитинг
• Бакарна цевка и фитинг
• Мерни инструменти и термостати
• Чешми и галантерија

Нашето портфолио на услуги опфаќа:
Монтажа на:
• Сите видови топловодни системи за греење
• Соларни системи
• Водоводни системи
• Канализација
• Санитарија, чешми и галантерија
• Транспорт со сопствено возило

Дел од брендовите во нашата понуда:
-VALSIR, Италија
-FORNARA, Италија
-ZILMET, Италија
-TE SA , Италија
-FRABBO, Италија
-RADIATOR2000, Италија
-GLOBAL, Италија
-FERRO, Полска
-WEBERMAN, Полска
-SALUS, Полска
-COPA, Германија

Благодарение на искусниот и квалитетен кадар на пазарот нудиме оптимални решенија, а тоа значи добар производ или услуга со прифатлива цена. Со оваа проблематика се занимаваме 15 години, а "задоволен" муштерија е наша главна цел и мото во работењето.повеќе
Цена со ДДВ:5.500 ден.

СЕТ ЗА ТУШ СО ЧЕШМА - ALGEO

Цена со ДДВ:6.800 ден.

СЕТ ЗА ТУШ СО ЧЕШМА - ALGEO SQUARE

Цена со ДДВ:9.100 ден.

СЕТ ЗА ТУШ СО ЧЕШМА СО КЛУН - ALGEO

Цена со ДДВ:4.600 ден.

СЕТ ЗА ТУШ - RONDO LUX BLACK

Цена со ДДВ:4.600 ден.

СЕТ ЗА ТУШ - SQUERTO LUX BLACK

Цена со ДДВ:3.600 ден.

СЕТ ЗА ТУШ - SQUERTO LUX

Цена со ДДВ:3.600 ден.

СЕТ ЗА ТУШ - RONDO LUX

Цена со ДДВ:5.800 ден.

ЧЕШМА ЗА ТУШ СО КЛУН - STRATOS BLAC ...

Цена со ДДВ:4.400 ден.

ЧЕШМА ЗА УМИВАЛНИК - STRATOS BLACK

Цена со ДДВ:2.400 ден.

ЧЕШМА ЗА УМИВАЛНИК - ALGEO BLACK

Цена со ДДВ:3.800 ден.

ЧЕШМА ЗА ТУШ СО КЛУН - ALGEO BLACK

Цена со ДДВ:2.410 ден.

ЧЕШМА ЗА САДОПЕР - ZUMBA

Цена со ДДВ:2.500 ден.

ЧЕШМА ЗА САДОПЕР - RATIO

Цена со ДДВ:4.500 ден.

ЧЕШМА ЗА САДОПЕР - SONATA


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи