Валвинг

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноДостава

  • Адреса: Скупи 22/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7420 км
  • Локација: спроти Канал 5 телевизија

  • Телефон 2: 078 404757
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 12:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1403246979_87.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Со задоволство Ви ја претставуваме програмата за санитарна опрема на компанијата FERRO од Полска.

Програмата опфаќа:

- Чешми за кујни, купатила и јавни тоалети ... хромирани, бели, црни....класични, термостатски, на сензор
- Тушеви, слушалки и црева за туш во различни бои
- Сетови кои содржат слушалка, лизгач и ружа со или без чешма .... со кружна или квадратна форма
- Галантерија
- Ек вентили
- Панцир црева
- Клик-клак полусифони
- Цевни регистри....бели или хромирани

Компанијата FERRO од Полска се смета за еден од најголемите производители на санитарна опрема во
централна и југоисточна Европа.

Ве очекуваме.
повеќе
Цена со ДДВ:151.400 ден.

КОТЕЛ НА ПЕЛЕТИ, THERMOFLUX - Pelli ...

Цена со ДДВ:136.800 ден.

КОТЕЛ НА ПЕЛЕТИ, THERMOFLUX - Pelli ...

Цена со ДДВ:128.600 ден.

КОТЕЛ НА ПЕЛЕТИ, THERMOFLUX - Pelli ...

Цена со ДДВ:113.000 ден.

КОТЕЛ НА ПЕЛЕТИ, THERMOFLUX - Pelli ...

Цена со ДДВ:103.000 ден.

КОТЕЛ НА ПЕЛЕТИ, THERMOFLUX - INTER ...

Цена со ДДВ:84.600 ден.

КАМИН НА ПЕЛЕТИ, THERMOFLUX - INTER ...

Цена со ДДВ:91.350 ден.

КАМИН НА ПЕЛЕТИ, THERMOFLUX - INTER ...

Цена со ДДВ:3.690 ден.

Туш батерија со клун - црна

Цена со ДДВ:2.340 ден.

Батерија за умивалник - црна

Цена со ДДВ:2.350 ден.

Батерија за садопер - црна

Цена со ДДВ:4.450 ден.

Сет за туш со лизгач - црн

Цена со ДДВ:690 ден.

SERA-СЛУШАЛКА СО 5 МЛАЗА

Цена со ДДВ:500 ден.

CASA-СЛУШАЛКА СО 3 МЛАЗА

Цена со ДДВ:380 ден.

STELA-СЛУШАЛКА СО 1 МЛАЗ

Цена со ДДВ:570 ден.

ЦРЕВО ЗА ТУШ-ПОЈАЧАНО 2 метри


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи