Vaal  • Telephone 2: +389 77 485435
  • Working Hours: Mon , Tue , Thu - Fri from 09:00 to 20:00
    Wed , Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Премиерот Димитар Ковачевски и министерот за финансии Фатмир Бесими денеска на прес-конфернција го претставија новиот Концепт на даночна реформа, кој треба да ...
сите 74 | | | веќе видена

Од денеска, први Декември со одлука на владата компаниите кои вршат производство на основни прехранбени производи ќе добиваат субвенционирана електрична ...
сите 235 | | | веќе видена

Набавен е гас од „Макпетрол” за цел декември за потребите на топланите во Скопје, а за декември е потпишан и договор за користење на топлинската енергија од ...
сите 131 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel