Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Македонски Брод
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ургентни центри во Македонски Брод

Амбуланта


 • Адреса: с.Преглово
 • Место: Македонски Брод
 • Оддалеченст: ≈10719 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дежурна Служба при Здравствен Дом


 • Адреса: Вук Караџиќ б.б.
 • Место: Македонски Брод
 • Оддалеченст: ≈10719 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Др.Александра Пашоска


 • Адреса: Вук Караџиќ 2
 • Место: Македонски Брод
 • Оддалеченст: ≈10719 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Др.Спаско Ѓурчиноски


 • Адреса: Вук Караџиќ 2
 • Место: Македонски Брод
 • Оддалеченст: ≈10719 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Емануела Белулоска


 • Адреса: с.Преглово
 • Место: Македонски Брод

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здравствен дом


 • Адреса: Вук Караџиќ 2
 • Место: Македонски Брод
 • Оддалеченст: ≈10719 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МБ Медика


 • Адреса: Вук Караџиќ 2
 • Место: Македонски Брод
 • Оддалеченст: ≈10719 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тепшиќ-Медика


 • Адреса: с.Самоков
 • Место: Македонски Брод
 • Оддалеченст: ≈10700 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Државниот пазарен инспекторат минатиот месец спровел повеќе од 1500 надзори на цела територија на Република Северна Македонија при што констатирани се ...
сите 40 | | | веќе видена

Оваа година швајцарската компанија Нестле ќе мора дополнително да ги зголеми цените на своите прехранбени производи за да ги компензира повисоките трошоци за ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи