Урбан градба


  • Адреса: Томе Арсовски 39-А
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км

  • Телефон 2: 078 258364
  • Факс: 02 2672987
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1387355901_81.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ПРОДАЖБА НА ЕКСЛУЗИВНИ СТАНОВИ ВО МАЏИР МААЛО ДО НАРОДНА БАНКА

КВАДРАТУРА: 27м2 , 46м2 , 55м2 , 72м2 , 98м2

тел.
070-897-877 078-335-737 072-271-454


- Изградба на објекти по систем клуч на рака (станбени објекти и куќи)
- Проектирање
- Високоградба и нискоградба
- Изведба на кровови и поткровје
- Изнајмување на градежни машини и компресори (вибро-жаби)
- Издавање на метални потпирачи и фасадни скелиња
- Кршење на бетонски и армирано-бетонски ѕидови со градежен компресор
- Градежно занаетчиски работи (паркетарски, керамички, електроинсталатерски, водоинсталатерски, кровопокривачки работи, санација и реконструкција на градежни објекти)
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи