Universal Grup


  • Adresa: Lleninova GTC Global 44
  • Vendi: Strumicë
  • Distanca: ≈10791 км

  • Telefon 2: 071 271011
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1652777853_5.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

УНИВЕРЗАЛ ГРАДБА
Основната дејност на компанијата УНИВЕРЗАЛ ГРАДБА дооел, Струмица е изградба на станбени и деловни објекти.

Во овој дел влегуваат изградба, проектирање и надзор, што значи дека е заокружен целиот процес во градежништото, конкретно во високоградбата, со што УНИВЕРЗАЛ ГРАДБА влезе во групата градежни компании способни да реализираат и најкомплицирани проекти, со високи норми кога е квалитетот во прашање. Компанијата располага со сертификатите:

ISO 9001 : 2008, ISO 14001 : 2004, како и OHSAS 18001:20008.


● ГРАДЕЖНИШТВО
Во секторот на градежништво вршиме асфалтирање, изградба и реконструкција на улици. Располагаме со Асфалтерка од типот BOMA G 3F 800C произведена 2012год. со работна површина од 2,5 - 9м. Нудиме и услуги за извршување на градежни работи за кои е наменета асфалтерката.

Подружница ПРОМЕТ- АС

Во рамките на компанијата работи и Подружницата ПРОМЕТ- АС, лоциран на стариот пат Струмица – Радовиш, на површина од 2000 метри квадратни.
Магацинот располага со градежни материјали за кои вршиме и организираме достава до купувачите.

më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj