Унипрес

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Костурски Херои (29-ти Ноември) 17/9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10683 км
  • Локација: кај Универзална сала

  • Телефон 2: 02 3220247
  • Факс: 02 3220247
  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d5f005de8cd09d8870d2abdd9278ab88.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Унипрес - претпријатие за новинско издавачка дејност, производство, услуги и трговија на големо и мало, е водечка фирма во Република Македонија за производството на знамиња, канцелариски и надворешни јарболи, печатење на текстил и друго.

• Знамињата на Унипрес се изложени насекаде: во домовите, јавните објекти, општините, спортските клубови и сојузи, хотелите, претпријатијата, улиците..
• Корисници на услугите се и многубројните странски амбасади и мисии во Македонија и надвор од неа.
• Транспарентите (банерите) кои ги изработува Унипрес ги красат најголемите улици и булевари на Скопје.
• Покрај знамињата, Унипрес е препознатлив и по печатење на маици и капи од секаков вид: печатење на сито, пресликување, везење, дизајнирање...

Исто така, Унипрес се занимава и со печатење на различен канцелариски материјал, печатење на заштитни знаци на фирмите на стаклени и порцелански чаши, изработка и печатење на логоа на ѕидни часовници, календари, визит карти, плакети, дипломи, како и покани, сито печатење на пластични и метални привезоци, пенкала, запалки..

Задоволувајќи ги желбите на купувачите, пред се со врвниот квалитет, прецизните рокови за испорака и евтини цени, во над 20-годишниот период на постоење на фирмата Унипрес стекна голема доверба и углед на македонскиот пазар и пошироко. Унипрес располага со производствени капацитети за печатење и шиење. Производствениот процес на знамињата на Унипрес постојано се менува и се доусовршува, што ни овозможува да држиме чекор со времето и барањата на пазарот. Печатницата на Унипрес е опремена со плотери со врвна нова Јет технологија кои овозможуваат најбрз печат со врвен квалитет на платно и на хартија.
повеќе
45%заштеда
Цена со ДДВ:38.182 ден.21.000 ден.

Фотеља масажер


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи