Унипрес

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Костурски Херои (29-ти Ноември) 17/9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: кај Универзална сала

  • Телефон 2: 02 3220247
  • Факс: 02 3220247
  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d5f005de8cd09d8870d2abdd9278ab88.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
45%заштеда
Цена со ДДВ:38.182 ден.21.000 ден.

Фотеља масажер


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи