Униметал

Паркинг

  • Адреса: с.Горно Седларце
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7396 км

  • Телефон 2: 078 410136
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1672059075_98.png?t=true&w=300&h=300


Униметал е компанија со високостручен тим, оспособен за изведување на широка палета активности во металскиот комплекс, од производство на машини и делови за машини, до давање најразлични услуги во металскиот комплакс.

Првите искуства ги има стекнато на швајцарскиот пазар сам по себе зборува дека станува збор за компанија која е максимално технолошки опемена и работи според највисоките европски стандарди. Во 1994 година Униметал го отвора првиот погон во Тетово и може да се каже дека денес претставува еден од лидерите во металопреработувачката индустрија во Македонија. Компанијата во моментов располага со производствен погон од 18.600 метри квадратни и има триесетина постојани вработени.

Униметал е компанија која се занимава со производство и монтажа на:
• Челични конструкции
• Бетонски бази
• Опрема за сепарации на песок
• Заварување

Контактирајте не за вашата потреба - проект, производ и друг вид барање. Нашиот тим ќе подготви понуда со најдобра цена, квалитет и рок за изработка според договор.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи