Стоименов


  • Адреса: Дамјан Груев б.б.
  • Место: Кочани
  • Оддалеченст: ≈7497 км
  • Локација: Во близина на Жито Ориз

  • Телефон 2: 070 359965
  • Факс: 033 272331
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1617086918_95.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Градежната компанија Стоименов успешно опстојува на пазарот уште од далечната 1991 година, претежно во областа на нискоградбата.

Посветен на унапредување на индустријата за изградба на патишта во Македонија преку обезбедување производи и услуги со највисок квалитет, усвојување докажани нови технологии и пристапи и работа во партнерство со клиенти за испорака на супериорни решенија.

Нашите работни практики се поткрепени со култура или безбедност, еколошка одговорност и отчетност што поттикнува средина на раст и почит кај нашите вработени и за заедниците што нè опкружуваат.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи