Ултра Кафе


 • Адреса: Илинденска 111
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7394 км
  Фото и видео галерија

  Ултра Кафе, искуство и кафе кое не се заборава.

  Добра забава и журка се наш приоритет. Секогаш претпознатливи по доброто кафе и добрата музика.

  Не оставајте на случајност, дојдете посетете не и добијте добра забава.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи