Уфо


  • Адреса: Пробиштипска 4
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7392 км


    /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


    Препорачани резултати за вашето пребарување:

    ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

    Сканитек


    • Адреса: Антон Попов 3
    • Место: Скопје
    • Оддалеченст: ≈7428 км
    • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00 • Саб од 09:00 до 15:00

    Сканитек е компанија која што над 20 години врши продажба на резервни делови за товарни возила.

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573720367_08.png?t=true&w=300&h=300
    ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

    Електрон М


    • Адреса: Зеничка 13
    • Место: Скопје
    • Оддалеченст: ≈7425 км
    • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 16:00

    Електрон М е компанија која се занимава со увоз и продажба на автоделови.

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568271319_54.jpg?t=true&w=300&h=300

    Ауто партс Мерцедес


    • Адреса: ЈНА 161
    • Место: Гостивар
    • Оддалеченст: ≈7402 км

     Резервни делови за товарни возила од програмата на MAN MERCEDES. Делови за градежни машини: багери, булдожери. 

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/6ff3cb2ca70965466c5758efa8b89855.jpg?t=true&w=300&h=300
    ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

    Никосан-ЈЗ


    • Адреса: Хо Ши Мин 220-Б
    • Место: Скопје
    • Оддалеченст: ≈7423 км
    • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 18:00

    НИКОСАН-ЈЗ е фирма чија основна дејност е увоз и дистрибуција на резервни делови за автомобили од Германија, Италија, Словенија, Велика Британија и САД, како и продажба на високо квалитетни авто делови за сите видови автомобили од брендови кои се нивни директни производители.

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1442212104_64.png?t=true&w=300&h=300
    Мапа

    Човечкиот капитал е во директна корелација со економскиот раст, односно преку раст на знаењата и вештините на граѓаните може да се делува кон забрзување на ...
    сите 69 | | | веќе видена

    Време зa читање: 2 минути Автомобилите на Римац ќе излезат во јавноста следната година, објави денес магазинот Менаџер. Сепак, хрватскиот производител на ...
    сите 9 | | | веќе видена

    Нема да се укине евтината тарифа на струјата, тврди Регулаторна. Вакво барање досега немаат доставено компаниите, но и ако достават – од РКЕ уверуваат дека ...
    сите 28 | | | веќе видена

    Осигурителниот пазар порасна за 5 отсто во првите три месеци годинава, а продажбата на полиси (бруто полисирана премија БПП) достигна 2,69 милијарди денари ...
    сите 24 | | | веќе видена

    Логирај се на Златна Книга

    Корисничко имеЛозинка    Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи