UEB Architects

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Doktor Ribar 86
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7862 км

  • Telefon 2: 070 708512
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1472821901_09.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

DGPU "UEB ARITEKTS", shpk Kumanovë është byro projektimi e licencuar, e themeluar nga tre arkitektë të rinj në vitin 2013. kryesisht merret me projektime arkitektonike dhe urbanistike, mbikëqyrje dhe ndërtim të objekteve për banim dhe objekteve të tjera.

Gjendemi në rr. Karl Marks nr. 47-1(në afërsi të LUK OLI- pazari i gjelbër), Kumanovë. Si një byro projektimi e themeluar nga tre arkitektë të rinj, përpiqemi të fusim freski dhe cilësi të re në hapësirë, si dhe njëkohësisht t'u mundësojmë përdoruesve të ardhshëm funksionalitet dhe rehati gjatë përdorimit të hapësirave ekzistuese, duke mos e anashkaluar dhe pjesën e jashtme, eksterierin, që sipas nesh luan një rol të rëndësishëm në krijimin e imazhit për qytetin.

Në stafin tonë, përveç arkitektëve janë të angazhuar dhe persona të tjerë, të cilët janë të përfshirë në mënyrë të drejtpërdrejtë në procesin e përgatitjes së dokumenteve të projektimit, si inxhinierë ndërtimi, inxhinierë elektrikë, hidro inxhinierë, etj.


Ne gjithashtu bashkëpunojmë dhe me biro projektimi të huaja, në konkurse të ndryshme arkitektonike në dhe jashtë R. Maqedonisë, duke u përpjekur që gjithmonë të japim më të mirët.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj