Турбомакс

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Скупи 24
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9440 км
  • Локација: Јадранска Магистрала до Америт

  • Телефон 2: 070 206860
  • Факс: 02 2030100
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1561106885_31.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Ние Ви нудиме најголем избор на гуми за Вашите автомобили од реномирани светаски производители, патувајте безбедно... ТУРБО МАКС Ви нуди најголем избор на бандажи од различни матерјали и дизајни со највисок квалитет...

Само во TURBOMAKS® можете да најдете пневматици и фелни со врвен квалитет понајповолни цени, поправка, исправување и фарбање на фелни со најнови CNC машини, сензори и многу други услуги.

Турбомакс нуди

•Гуми и фелни со врвен квалитет и поволни цени
•CNC обработка - поправка, исправање, фарбање фелни
•Сензори
•Лепење гуми
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи